23 listopada 2023 r. odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Bohaterami były dzieci pięcioletnie oraz sześcioletnie  z oddziału przedszkolnego Maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził niemały zachwyt zaproszonych gości. Nasze przedszkolaki bezbłędnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki  oraz zatańczyły w dyskotekowym rytmie. Punktem kulminacyjnym było pasowanie,  którego dokonała Pani dyrektor Alicja Ilasz poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu każdego dziecka  Następnie P Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej przedszkolacy  wraz z rodzicami  ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia. Celem uroczystości była adaptacja dzieci w grupie przedszkolnej oraz integracja ze społecznością szkolną.

Pasowanie na Przedszkolaka w oddziale przedszkolnym.